Kyslíkový koncentrátor Philips Respironics Everflo IKK

späť na hlavnú stránku

Kyslíkový koncentrátor
PHILIPS RESPIRONICS EVERFLO IKK

Ergonomický, mimoriadne ľahký a praktický
Koncentrátor EverFlo IKK je najľahší stacionárny koncentrátor, ktorý je k dispozícii. Má kompaktný, ergonomický tvar, ktorý uľahčuje ľahký transport. Má špeciálnu rukoväť pre ľahký transport. Koncentrátor je možné prepravovať prakticky v každom kufri osobného automobilu.

Tichý
Poskytuje pacientovi terapeutické pohodlie. Koncentrátor dodáva pacientovi 98% kyslíka len 30 minút po zapnutí. Je veľmi tichý, úroveň hlasitosti je pod 40 dB.

Ekonomický
Je to najekonomickejší koncentrátor - spotreba energie < 300 V, preto je najbežnejším koncentrátorom používaným pri liečbe u pacienta doma. EverFlo má tiež mimoriadne odolný a ekonomický kompresor, ktorý zaručuje životnosť viac ako 25 000 hodín. Koncentrátor je bezpečný, ľahko použiteľný pri zachovaní zásad bezpečného používania (pozri informačný leták) a nepredstavuje potenciálnu hrozbu pre životné prostredie.

Znižuje náklady na servis a údržbu
EverFlo znižuje náklady na údržbu, má iba dva filtre - interný bakteriálny (ktorý by sa mal v nemocničnom prostredí vymieňať každé dva roky) a externý filter (zodpovedný za filtrovanie prachu a väčších kontaminantov), mal by sa čistiť každé dva roky, tiež v domácom prostredí.

Záruka: 3 roky


späť na hlavnú stránku